Raven Tasarım, 2015  yılında Kepit Proje olarak kurulmuş  2018 yılında ise Raven Tasarım olarak adını değiştirmiştir. Raven Tasarım olarak değiştikten  sonra İstanbul ümraniyede ilk şubesini açmıştır. Ve Aydınlatma Tasarımı ve Armatür üretimine de başlamıştır.

2015  yılından itibaren edindiği profesyonel proje ve uygulama tecrübesi ile Elektrik Proje Tasarımı, Aydınlatma  Tasarım ve  Uygulama Danışmanlığı, Aydınlatma Armatür Üretimi konularında hizmet vermektedir.

Raven Tasarım ekibi, tasarımlarını sürdürülebilirlik kapsamında ele alır ve sistemleri, ‘enerji verimliliği’, ‘insan sağlığı’ ve ‘ekolojik denge’ konularını ön planda tutarak; insan, doğa ve ekonomi üçgeninde irdeler. Elektrik maliyetlerinin minimize edilebilmesi, sistem güvenliğinin maksimum seviyede sağlanabilmesi için en yüksek verimlilikte kurgulanan ve tasarlanan projeler, mühendislik açısından başarılı olduğu kadar; kullanıcılara konforlu ve sürdürülebilir yapılar sunma iddiasındadır. Bununla birlikte, enerji kalite ve sürekliliğine, iç mekan konforuna, insan hayatı ve güvenliğine en üst seviyede önem verilerek uluslararası standartlarda projelere imza atmaktadır.

© Copyright 2018 Raven Tasarım , Serkan Dede